Александар Здравковски


  • Адреса: ул.101, с.Јегуновце б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7473 км

  • Телефон 2: 070 428871
  • Факс: 044 397729
  • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 14 минути Кога масивниот товарен брод Ладикија се закотви во Либан летоово, украинските дипломати рекоа дека бродот превезува жито украдено од ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи