Акватика јахтинг

Wi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: Наум Охридски 10-д
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈1116 км

  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Американскиот IBM стана најновиот технолошки гигант кој најави намалување на илјадници работни места. Компанијата во средата објави дека ќе бидат укинати 3.900 ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи