Акцент сервис - Темикејд


  • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада 94-а
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7510 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 82 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи