Акаунт


  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 46-а/8
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: Во близина на Католичка Црква

  • Телефон 2: 077 906170
  • Факс: 02 3119556
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415091437_27.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ВИСТИНСКИ МОМЕНТ ДА ГО ИЗБЕРЕТЕ ВАШИОТ БИЗНИС СЕРВИС.

Поедноставете го вашето работење, избегнете непотребното губење време и дополнителни ресурси. Фокусирајте се на вашиот бизнис и остварување профит, а дозволете Ние да бидеме вашиот бизнис сервис.

СОРАБОТКАТА СО НАС ВИ НУДИ СИГУРНА И БЕЗБЕДНА ИДНИНА

•Заштеда на пари простор и време
Поедноставете го вашето работење, избегнете го непотребното губење време и дополнителни ресурси. Фокусирајте се на вашиот бизнис и остварување профит, а дозволете Ние да бидеме вашиот бизнис сервис. Ангажирање на Лиценцирана сметководствена агенција која ќе ви овозможи намалување на трошоците и повеќе време за вашите активности.
•Нашиот тим
Нашиот тим е составен од Овластени лица со долгогодишно искуство кој е препознатлив по посветеноста и професионалниот пристап кон работата. Пратењето на законските прописи, нивна соодветна примена и посетувањето на стручни семинари е само дел од секојдневието на нашиот тим.
•Квалитет

Обезбедување на квалитетни и професионални услуги од страна на нашиот тим надополнето преку постојан контакт со специјализирани консалтинг куќи.

•професионални сметководствени услуги
•даночен и финансиски консалтинг
•административни услуги
•пресметка на сите видови даноци
•изготвување на годишни сметки
•регистрација на трговски друштва
•изготвување на финансиски извештаи
•финансиски анализи според меѓународни сметководствени стандарди

Специјализиран тим за водење на друштва со мешовит и странски капитал.
Помош во обезбедување информации за бизнис околината како можност за домашни и странски инвестиции.
Помош на секторот на трговски друштва, невладини организации, здравствени и образовни установи....

ФИНАНСИСКО СМЕТКОВОДСТВЕНИ УСЛУГИ
ОПЕРАТИВНИ УСЛУГИ
АДМИНИСТРАТИВНИ УСЛУГИ
ДАНОЧЕН И ФИНАНСИСКИ КОНСАЛТИНГ

ПРОФЕСИОНАЛНО, ЕФИКАСНО И АЖУРНО:

•Финансиско сметководство
•Материјално сметководство
•Девизно работење
•Изготвување годишни сметки и финансиски извештаи
•Пресметка на плати
•Пресметка на сите видови даноци
•Персонална евиденција
•Пријава и одјава на вработени
•Економско правни совети
•Даночен консалтинг
•Изработка на бизнис план
•Регистрација на фирми
•Пријава-одјава на даночен обврзник
•Изработка на годишни даночни пријави
•Изготвување на финансиски извештаи за интерни и екстерни корисници
•Финансиски анализи според меѓународнисметководствени стандарди
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи