Академија за судии и јавни обвинители Павел Шатев


  • Адреса: бул.Јане Сандански 12 лам.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: тобако 2
Дејности:

академии


  • Факс: 02 2401570
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи