Аикидо клуб Хенбо

Паркинг

  • Адреса: Апостол Гусларот 3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: ОУ Песталоци

  • Телефон 2: 075 316854
  • Работно време: Пон - Сре , Пет од 20:30 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 55 | | | веќе видена

Во Антверпен на 17-тото издание на конгресот на Eurochambres од 12-14 јуни ,беше присутна делегација на Сојуз на стопански комори на Македонија предводена од ...
сите 15 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи