АИГ Инжинеринг


 • Адреса: Индустриска 11
 • Место: Куманово


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655210234_23.png?t=true&w=300&h=300


  Кои услуги ви ги нудиме?

  Работиме на проектирање на објектите и дизајнирање на просторот, и избор на вистинските решенија, материјали и детали кои што го прават секој објект или простор уникатен и единствен. АИГ инженеринг покрај работата како биро за проектирање и студио за внатрешно уредување, заедно со своите соработници обезбедува консултантски услуги во архитектонско-градежните дејности, истражување и развој на просторот.

  Од идеја до реалност

  Во зависност од потребите и желбите на клиентот, реалните можности на објектот и просторот, околината и законските норми и стандарди, креираме посебен пристап кон секој проект, а секоја задача претставува нов предизвик за нас и нашите соработници.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи