Агенција за вработување на Република Северна Македонија-Тетово


 • Адреса: Благоја Тоска б.б.
 • Место: Тетово


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Европските централни банки на двете најголеми европски економии соопштија дека ќе ја вратат рекордната инфлација на главната цел од два отсто. Говорејќи во ...
  сите 120 | | | веќе видена

  Од вкупно регистрирани 474 јавни основни и средни училишта во државата, за снабдување со субвенционирана електрична енергија преку „ЕСМ продажба“ се пријавиле ...
  сите 208 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи