Аеро Клуб


 • Адреса: Аеродромска б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7507 км
 • Локација: Аџи тепе


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  „На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
  сите 144 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи