Адонакул (Адона 1)


  • Адреса: Народен Фронт 13/38
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: ТЦ Беверли Хилс

  • Телефон 2: 078 262906
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:30
    Саб од 10:00 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Клиничката болница „Аџибадем Систина“ втора година по ред е прогласена за најпосакуван работодавец на манифестацијата „Работодавач на година“ во категоријата ...
сите 33 | | | веќе видена

Една од најголемите светски компании за производи за широка потрошувачка, „Нестле“, додава шеќер и мед во млекото и производите од житарки за бебиња што се ...
сите 5 | | | веќе видена

Транспарентните компании редовно ја известуваат јавноста за секоја промена што се случува во нивната структура. Особено вреди признание кога транспарентно се ...
сите 24 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи