Адела


  • Адреса: 7-ми Ноември 17
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7627 км
  • Локација: Во центарот кај Стопанска Банка
Дејности:

менувачници


  • Телефон 2: 070 218806
  • Факс: 034 212973
  • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Стабилизирање на цените на примарните производи, натамошното намалување на застојот во снабдувањето, но и на затегнатите меѓународни финансиски услови коишто ...
сите 59 | | | веќе видена

Втората фирма од Бугарија, „Актаел“, што учествуваше на неодамна завршениот јавен повик за набавка на природен гас, нема лиценца за работа во Македонија, туку ...
сите 55 | | | веќе видена

Силк Роуд Банка АД Скопје ги известува сите приматели на пензија преку банката дека предвремената исплата на пензиите за месец јануари ќе се врши на 30.01.2023 ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи