Зѓими Компани

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: с.Порој
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7468 км

  • Телефон 2: 044 337869
  • Факс: 044 349042
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1396271670_43.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Зѓими компани е прва приватна компанија за технички преглед и регистрација на моторни возила во Тетово. Официјално започна со работа на 11.05.2009 година. Компанијата ги исполнува сите национални и интернационални стандарди за работа, за: технички преглед на вашето возило, регистрација и многу други услуги.
Нашата компанија ви нуди совршена услуга со пристапни цени, ова е тоа што ја прави нашата компанија да секоја година постепено да се зголеми бројот на нашите клиенти.

Техничкиот преглед на моторните возилата е многу важен за интересот на нашето општество, во поглед на безбедното движење во сообраќајот и заштита од загадување на средината. Техничкиот преглед е задолжителен за сите моторни возила и приколки, освен моторните возила што се употребуваат за работа, што е регулирано со законот за сообраќај.

При техничкиот преглед се прегледува целата опрема која сериски е инсталирана во моторното возило, без потреба од демонтирање на истата. Секое моторно возило кое учествува во сообраќај треба да е технички исправен, со други зборови треба да ги исполни сите критериуми при техничкиот преглед, а за да се врши техничкиот преглед на моторното возило треба да е исправно, чисто и да нема видливи оштетувања.

Нашата компанија се состои од професионален млад тим, подготвени да одговараат на вашите барања и потреби. Главната цел на тимот е да ги исполни сите ваши желби, во рамки на нормалните активности што ги вклучува нашата фирма Зѓими Компани.
Наша обврска е да градиме пријателски однос и да работиме со посебно внимание со секој наш клиент. Се надеваме дека ќе бидете задоволни со нашите понудени услуги и за секаков вид на помош можете да се обратите во нашата компанија.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи