ЗД Хигиена


 • Адреса: Штипска 110
 • Место: Тетово


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1541772720_95.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Компанијата ЗД Хигиена врши професионални услуги по потреба на клиент:

  • Чистење на септички јами, со сопствена цистерна
  • Ослободување и отпушување на шахти од ѓубре и отпад
  • Комплетно решение за канализациски системи
  • Прочистување на отпадни води, од одводни цевки
  • Ископ на канали, чистење на подруми, подземни водоводни системи
  • Отпушување и испирање на дождовни, фекални и технички канализации

  Долгогодишно искуство и добар тим гарантираат за успешни интервенции.
  Ви стоиме секогаш на располагање, бидејќи клиентите ни се приоритет.

  Ве очекуваме...
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи