Витрина

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картички

 • Адреса: Душко Поповиќ 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Локација: во Солопром

 • Телефон 2: 02 2614030
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Цена со ДДВ:53.970 ден.

Мијалник - EVO 100

Цена со ДДВ:36.330 ден.

Мијалник - EVO 105

Цена со ДДВ:51.500 ден.

Аспиратор PLATINUM - Ѕидна верзија ...

Цена со ДДВ:50.500 ден.

Аспиратор MOONLIGHT - Ѕидна верзија ...

Цена со ДДВ:46.000 ден.

Аспиратор ALPHABET - Ѕидна верзија ...

Цена со ДДВ:46.000 ден.

Аспиратор PHARO - Ѕидна верзија - з ...

Цена со ДДВ:46.000 ден.

Аспиратор ZEBRA - Ѕидна верзија - з ...

Цена со ДДВ:46.000 ден.

Аспиратор COMETA - Ѕидна верзија - ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:4.750 ден.3.800 ден.

Држач за вински шишиња

15%заштеда
Цена со ДДВ:11.550 ден.9.818 ден.

Подна закачалка - TULIPAN

15%заштеда
Цена со ДДВ:8.900 ден.7.565 ден.

Подна закачалка - SCACCO MATTO

Цена со ДДВ:4.150 ден.

Надсветилка - PRIMA UP 900мм

Цена со ДДВ:3.150 ден.

Флексибилна лента - FLEXYLED CR 200 ...

Цена со ДДВ:1.750 ден.

Флексибилна лента - FLEXYLED CR 100 ...

Цена со ДДВ:1.000 ден.

Флексибилна лента - FLEXYLED CR 500 ...

Цена со ДДВ:4.200 ден.

Флексибилна LED RGB лента - FLEXYLE ...


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Солопром


 • Адреса: Душко Поповиќ 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 13:30

Нашиот производ е големопродажба, дистрибуција и малопродажба на сите сегменти на материјали за изработка на мебел и ентериери, како и комплетниот сегмент на услуги на доработки до фаза на полупроизводи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590759799_09.png?t=true&w;=300&h;=300
ПаркингДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Солопром


 • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 1/101-А
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Подружницата Кисела Вода е фокусирана на малопродажбата и понуда на услуги, замислена е како алатка на сите столари и производители на мебел која ќе им помогне побрзо и поефикасно да ги завршат своите проекти.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591093688_28.png?t=true&w;=300&h;=300
Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

Југоимпекс


 • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 256
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дизајн, функционалност и едноставна монтажа, CLIP top BLUEMOTION квалитет до последен детал, Доживотна гаранција на BLUM механизми, Indaux механизми за плакари по мерка!, Минималистички дизајн по достапни цени, Решенија за современи домови!

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522231892_35.jpg?t=true&w;=300&h;=300
ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноДостапно за хендикепирани лица

Уникондор


 • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Целосен асортиман на плочести материјали од производителите од Авсрија (EGGER) и Турција (КАСТАМОНУ ЕНТЕГРЕ) - фурниран, оплеменет и стандарден медијапан, ламинатни вратички, медијапани, работни плочи, потоа оков за мебел, системи за плакари и кујнски системи од потврдени производители.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1656578269_33.png?t=true&w;=300&h;=300
Слика од локација
Мапа

Полската национална авиокомпанија ЛОТ следното лето ќе воспостави сезонска линија на релацијата Варшава – Охрид. Од 24 јуни до 23 септември секој понеделник ќе ...
сите 10 | | | веќе видена

Дали некогаш сте се запрашале какв а траг а би оставиле зад себе ако вашиот свет денес престане да се врти? Во НЛБ Групацијата, каде наш фокус е создавање на ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи