Усјепор


  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 94
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7503 км
  • Локација: во склоп на Цементарница Усје

  • Факс: 02 2720722

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1617876912_27.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Во целиот период на постоење Усјепор е лидер и пример на пазарот во Македонија и пошироко за: -Почитување на нормите за квалитет на производот , -Близок и професионален однос со сите коминтенти и добавувачи , -Почитување на договорените обврски со сите соработници. -Грижа за потребите на вработените, и следење на сите нивни потреби во рамките пропишани со законите во Р.Македонија -Грижа за околината, -Грижа за животната средина и почитување на сите пропишани норми за заштита на животната средина. Целокупната работа на Усјепор е организирана од стручен тим на експерти со долгогодишно искуство за областите што ги покриваат во своето работење. Производството е се одвива во целосно автоматизиран процес кој се одвива согласно сите норми, МКС стандардни и Европски норми за производството за стиропор. Усјепор континуирано вложува во: едукација на своите вработени, развој на нови производи, развој на нови технологии.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи