УСАИД-Американска агенција за меѓународен развој во Република Северна Македонија


  • Адреса: Самоилова 21
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: на Кале


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Американскиот IBM стана најновиот технолошки гигант кој најави намалување на илјадници работни места. Компанијата во средата објави дека ќе бидат укинати 3.900 ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи