Универзал ер ер


  • Адреса: Бошко Цветкоски 1
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7476 км

  • Телефон 2: 070 215046
  • Факс: 042 214352
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/8858c2617086dd5ce07c5fad81a442bf.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Од основањето на Универзал Ер Ер во 1990 година нашите цели се производство на високо квалитетни производи со најнова технологија и со посебен акцент на брзо производство по нарачка.

Денес ние сме горди на нашите линии на производи кои вклучуваат единици за готвење, печење, и ладење, подготовка на храна, витрини, шанкови итн. во комбинација со нашата техничка помош, 3D проектирање и поддршка ги исполнуваме сите потреби на нашите клиенти во полето на гастрономијата.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи