УХост

Работиме нон-стоп

 • Адреса: Моша Пијаде б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7578 км

 • Телефон 2: 071 744642
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
  Саб од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:2.596 ден.

Reseller Maxi

Цена со ДДВ:885 ден.

Shared Plus

Цена со ДДВ:3.186 ден.

EXTRA VPS

Цена со ДДВ:1.416 ден.

Super VPS

Цена со ДДВ:2.006 ден.

Reseller Mega

Цена со ДДВ:2.831 ден.

Dedicated Servers - DS DE STARTER

Цена со ДДВ:5.781 ден.

Dedicated Servers-DS NL ADVANCED

Цена со ДДВ:3.539 ден.

Dedicated Servers-DS NL STARTER

Цена со ДДВ:5.782 ден.

Shared Extra

Цена со ДДВ:7.670 ден.

Windows Extra


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингЈавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Актон


 • Адреса: 23-ти Октомври (Владимир Комаров) 11-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7504 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

"Akton Communications" овозможува директно меѓународно поврзување на мобилниот и фиксниот телекомуникациски сообраќај во Јадранскиот регион: во Словенија, Хрватска, Босна и Херцеговина, Р. Македонија, Србија и Црна Гора.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582890162_15.png?t=true&w=300&h=300
Мапа

Според првиот човек на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски од сега е јасно дека оваа зима ќе имаме рестрикции на струја. Објаснува дека енергетската криза ќе ...
сите 196 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи