Трендлине

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Петар Ацев 22-2/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571381248_61.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

TrendLine е компанија која врши проектирање и изведба на:
• Фински сауни
• Базени и базенска опрема
• Инфрацрвени сауни
• Џакузи
• Парни бањи и хамами
• Хидромасажни кади
• Топли релакс лежалки
• Опрема за спа центри

Основната дејност на фирмата е фокусирана на проектирање, изведба и опремување на базени, хидромасажни кади (JACUZZI), фински сауни, инфра-црвени сауни, парни бањи како и опрема од европски и светски производители, преку нашето искуство, конкурентните цени, гаранцијата на нашите производи и максималната коректност кон желбите и барањата на клиентите.

На нашите клиенти им помагаме со совети во врска со саканиот облик и димензии на сауната, базенот, хидромасажната када, парната бања, како и совети околу нивното правилно користење и одржување. Нашите финални производи изработени за нашите клиенти се карактеризираат со нивната естетика, уникатност, фунцкионалност и ценовна ефективност. Нашето работење го овозможиле задоволните клиенти и купувачи преку своите препораки за нашата коректна и брза работа како и коректните цени на опремата за сауни и базени.

Додајте му дополнителна вредност на Вашиот дом, градина, хотел, спа центар!
повеќе
5%заштеда
Цена со ДДВ:70.000 ден.66.500 ден.

Релакс топли лежалки

Цена со ДДВ:275.000 ден.

Парна бања - хамам 2м х 1,5м х 2,4м

Цена со ДДВ:110.000 ден.

Финска сауна 2,0m x 1,5m x 2,05m

Цена со ДДВ:295.000 ден.

Базен 8x4x1,5m

Цена со ДДВ:92.250 ден.

Базенски роботи

Цена со ДДВ:Побарај цена

Базен


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи