Транспаренси Интернешнал Македонија


  • Адреса: Наум Наумовски Борче 58
  • Место: Скопје

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Даночната реформа, каде нема воведување нови даноци , за експертите е добра мерка. Власта покажа слух кон барањата на бизнисот. Со овие мерки, според нив, ...
сите 83 | | | веќе видена

Од денеска, први Декември со одлука на владата компаниите кои вршат производство на основни прехранбени производи ќе добиваат субвенционирана електрична ...
сите 360 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи