Тими Метал

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Автопат Тетово - Гостивар
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7468 км
  • Локација: После наплатна рапма Тетово-Гостивар

  • Телефон 2: 070 263621
  • Работно време: Пон - Сре , Чет , Саб - Нед од 08:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1500887103_99.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Компанијата ТИМИМЕТАЛ се занимава со изградба на објекти од челични конструкции и изведување на лимени покриви на метални и дрвени конструкции. Компанијата се занимава и со обработка на лим и производство на на сите потребни елементи за изработка на системи од олуци и лимени покриви.

Следејќи ги новите трендови во градежништвото се специјализиравме и за изработка на фасади од пластифициран лим, како и за изградба на објекти од панели од лим и изолациона пена. Наша специјалност по која сме познати на пазарот се и челичните огради и влезните врати и капии.

УСЛУГИ
» Изработка на алуминиумска браварија, огради
» Трговија со лим, преработка и изработка на лимени производи и олуци
» Фасада од пластифициран лим
» Сендвич панели од лим
» Обработка на лим
» Покривни форми со фалц
» Виткање на лим
» Изработка на врати
» Изработка на челични огради
» Рамен лим
» Казани
» Делови за конструкции
» Куки за вертикални олуци
» Куки за хоризонтални олуци
» Ребрасти лим TR 30
» Додатни елементи за олуци
» Вертикални и хоризонтални олуци
» Заштитници од снег

Контактирајте не на телефонот 070 209553 или посетете не во во на нашата канцеларија после наплатна рапма Тетово-Гостивар.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Казани


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи