Термопласт


  • Адреса: ул.564 бр.21
  • Место: Кочани
  • Оддалеченст: ≈7570 км

  • Телефон 2: 070 213807
  • Факс: 033 297640
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1684414509_68.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Термопласт е водечки снабдувач на висококвалитетни цевки и опрема за бањи, oпрема за греење и ладење, топлински пумпи за Македноја.

Eксклузивни застапници сме за брендовите HidroLine, Hakanplastik, Eren Vana, Konti Hidroplast, GF+, Arangul Plastik.

Во нашето портфолио на клиети се вбројуваат клиенти како приватни и деловни станбени простории, комерцијални и индустриски објекти. Нашиот тим се состои од индустриски експерти кои поседуваат длабинско познавање на цевки и опрема за бањи, опремата за греење и ладење како и од топлиснки пумпи. Посветени сме да ги разбереме потребите на нашите клиенти и да им обезбедиме приспособени решенија, поддржани од нашата техничка експертиза.

Нашите производи:
- цевки и цевни додатоци
- топлински пумпи
- пумпи и опрема за пумпи
- опрема за греење и ладење
- опрема за бањи

Како одговорна компанија, ние сме посветени на одржливост и грижа за животната средина. Работиме со еколошки материјали и промовираме енергетски ефикасни производи кои придонесуваат за позелена иднина.

Контактирајте нè на телефоноте 033 297600 и 070 213807 за да разговараме за вашите барања и да откриеме како можеме да ви помогнеме да ги постигнете вашите цели.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи