Термоплам


  • Адреса: бул.Јане Сандански 11/11
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км
  • Локација: до Три бисери

  • Телефон 2: 070 275089
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d75bdb4018cc99ac2998e84c7d120655.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ТЕРМОПЛАМ - СЕРВИС ЗА ГОРИЛНИЦИ е синоним за квалитет, професионален пристап, одговорност - гаранција за добар завршен проект.

Фирмата е формирана 1990 година и успешно работи и опстојува на пазарот веќе 20 години. Главна дејност е сервисирање, монтажа и продажба на нафтени, мазутни и гасни горилници а исто така проектира и енергетски постројки.

Сервисира и монтира горилници од разни производители како: Weihaupt-Germany, Ecoflam-Italy, Riello-Italy, Lamborgini-Italy, Venterm-Croatia, а врши и продажба на Weishaupt и Ecoflam за кој е и е овластен сервис.

Сервисот располага со високостручна екипа која што е на располагање 24 часа на нашите клиенти. Термоплам е присутен во многу постоечки и нови објекти како што се пекари, болници, градинки, касарни, модни конфекции, месни индустрии, тутунски индустрии, млекари, помали и поголеми погони.

Располагаме со севкупна опрема за горилници и котли.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи