Термо Систем

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Никола Парапунов, ТЦ Карпош 4 1-1/13
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7495 км
  • Локација: Т.Ц Карпош 4

  • Телефон 2: 02 3090785
  • Факс: 02 3090775
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634303983_57.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација.

Нашата компанија Термо Систем на македонскиот пазар успешно постои веќе 18 години. За сите овие години нашата визија беше јасна, се стремевме кон придобивање на задоволни купувачи , со понуда на квалитетни производи и одлична услуга.

Поради широката палета на производи од познатите светски брендови како Giacomini, Bosch, Daikin, Enrad, Wilo, Rothenberger, Siemens, Fondital , Varmo, Burnit, Sun System, Frabo, Radiatori 2000, Buderus и други, станавме препознатливи по врвниот квалитет и се здобивме со многу признанија по највисоките светски стандарди.

Овие 18 години се грижиме за вас и за вашите домови, преку креирање на идејни решенија за греење, климатизација, водовод и соларни системи.

Нашиот успех го мериме преку задоволството на нашите клиенти кои секојдневно ги испраќаме со насмевки на лицата. Ја креираме нашата историја низ годините, се со цел да им се доближиме на нашите корисници преку различни активности. Во нашата работа се стремиме кон интегрирање на опрема со најнова технологија како и работење по највисоки стандарди за квалитет.

Располагаме со изложбен салон, опремен со различна палета на производи, енергетски ефикасни, нови софистицирани системи се со цел да одговориме на секаков профил на купувач.

Новиот мултифункционален простор одговара на секојдневните барања на купувачите за сите системи на греење и ладење. Тука има место и за оние кои бараат иновативни системи со висока енергетска ефикасност и за клиентите кои уредуваат или инвестираат во деловни или станбени објекти.

Нашата крајна цел е создавање доверба кај купувачите за инвестирање во високо квалитетни производи, кои се енергетско ефикасни, ја заштитуваат животната средина и се долготраен производ за идните генерации.

Нашата работа не застанува тука. Во иднина продолжуваме со многу работа и труд, да ги задоволуваме вашите потреби и барања, да ги нудиме сите решенија кои би го олесниле и зголемиле квалитетот на вашиот животен стил.
повеќе
Цена со ДДВ:38.300 ден.

Електричен котел 12 kW

Цена со ДДВ:41.300 ден.

Електричен котел 18 kW

Цена со ДДВ:42.000 ден.

Електричен котел 24 kW

Цена со ДДВ:151.200 ден.

Котел на пелети 40kW ALASKA DIECOTE ...

Цена со ДДВ:52.470 ден.

ALBA 10kW дувалка на пелети

Цена со ДДВ:58.640 ден.

ALBA 13kW дувалка на пелети

Цена со ДДВ:101.840 ден.

Камин на пелети 33kW DIECOTEC

Цена со ДДВ:80.240 ден.

Камин на пелети 16kW DIECOTEC

Цена со ДДВ:89.500 ден.

Камин на пелети 25kW DIECOTEC


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи