Термо Груп


 • Адреса: с.Неготино Полошко
 • Место: Гостивар


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1680597328_3.png?t=true&w=300&h=300


  Термо Груп se занимава со продажба на производи и изведба на проекти за греење, ладење, санитарии и системи за водоснабдување и канализација.

  Нашата понуда вклучува:

  •Висококвалитетни санитарии со модерен дизајн
  •Керамички плочки за сечиј вкус,
  •Материјали и опрема за изведба на системи за греење и ладење,
  •Материјали и за изведба на системи за водоснабдување и канализација.
  •Нудиме и проектирање и изведба на:
  •Системи за централно греење и ладење со топлински пумпи и фенкојлери,
  •Системи за централно греење со печка на пелети и радијатори.

  Нашата стручна екипа ќе ви помогне да го направите вистинскиот избор и да го изведете вградувањето на материјалите и опремата што ќе ги купите кај нас. Со ТЕРМО ГРУП создавате дом со подобра енергетска ефикасност.

  Имате дополнителни прашања? Не се двоумете да не контактирате на телефонот 071 607 071, нашиот тим ви спти на располагање
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи