Текно Терм

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Седек Костоски б.б.
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7479 км

  • Телефон 2: 070 702820
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569569130_4.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Компанијата Текно терм на пазарот е позната како изведувач на системи за греење, водовод, канализација, климатизација, соларни системи со врвен квалитет. Унитерм врши и инсталирање на централни правосмукалки, кои се новина на македонскиот пазар.

Компанијата е дистрибутер на материјали и елементи (фитинг и цевки) за централни правосмукалки од швајцарската компанија ProfiVac, како и за вградени wc казанчиња од VIEGA Германија.

Гаранција за квалитетот на работите што ги изведуваме е постојаното следење на модните трендови и светските достигнувања во оваа област, високиот квалитет на материјалите и елементите што ги вградуваме, како и високата стручност на нашиот тим кој ги изведува овие системи, кој за тоа има долгогодишно искуство.

Економично, практично решение за чист дом - централна правосмукала.
Проектирање, инженеринг и изведба на парно греење.


повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи