Техновентилација


 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1677504821_36.png?t=true&w=300&h=300


  Техновентилација се занимава со изведба на вентилациони системи во резиденцијални, комерцијални, индустриски објекти како и станбени и деловни објекти.

  Повеќе од 10 години вршиме изведба на инсталации за вентилација и климатизација во резиденцијални, комерцијални и индустриски.

  • Вентилација
  Изведба, одржување и сервис. Различни видови модели со различни m3.
  Алуминиумски решетки со различни димензии, флексибилна црева и изолација.

  • Климатизација
  Рекупреатори и каналски клими.

  Брендови со кои работиме:
  • Panasonic
  • Vivax
  • Ayas
  • Fansan
  • Airtehnic
  • Miaventilacion

  Нашите вентилациски ситеми може да ги најдете во резиденцијални, комерцијални и индуструски објекти.

  Доколку имате некакви прашања, контактирате нè преку нашиот телефон +389 71 342 039, или посетет не на улица Кримска 85, Скопје, Македонија Пон - Петок: 9:00 - 17:00 и во Недела: 9:00 - 13:00.

  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи