Спеис флорс


  • Адреса: Качанички пат 58
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7495 км
  • Локација: после Макпетрол бензиската

  • Телефон 2: 02 3228230
  • Факс: 02 3228169
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1671191301_96.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Space Floors е компанија пионер во сегментот за ламинатни подови, лајсни и тапети уште од 2004 година.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи