Сомниа Шоп

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Александар Македонски (Моша Пијаде) 1-Г/13
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈1118 км

  • Телефон 2: 048 424553
  • Факс: 048 424553
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
59%заштеда
Цена со ДДВ:999 ден.400 ден.

Лавандер Перница

50%заштеда
Цена со ДДВ:1.599 ден.799 ден.

Memory gel перница

40%заштеда
Цена со ДДВ:499 ден.299 ден.

Ella Перница

28%заштеда
Цена со ДДВ:700 ден.499 ден.

Декоративни прекривки

25%заштеда
Цена со ДДВ:1.099 ден.824 ден.

Дупли Snow White Сет - дупли јорган ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:1.199 ден.899 ден.

Bubble – Комплет 200x200 (јорган + ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:1.399 ден.1.049 ден.

Bubble – Комплет 220 х 240 (јорган ...

25%заштеда
Цена со ДДВ:1.599 ден.1.199 ден.

Украсни памучни постелнини 140x200

25%заштеда
Цена со ДДВ:1.999 ден.1.499 ден.

Украсни памучни постелнини 160x200

24%заштеда
Цена со ДДВ:750 ден.563 ден.

Единечен Snow White Сет - јорган и ...

23%заштеда
Цена со ДДВ:1.299 ден.990 ден.

4 Сезони Јорган 200x200

23%заштеда
Цена со ДДВ:850 ден.649 ден.

Декоративни прекривки

22%заштеда
Цена со ДДВ:1.660 ден.1.290 ден.

Перница за трудници Microvelour

20%заштеда
Цена со ДДВ:1.499 ден.1.190 ден.

4 Сезони Јорган 240x220

20%заштеда
Цена со ДДВ:1.370 ден.1.090 ден.

Супер комфорт заштитник 180x200

20%заштеда
Цена со ДДВ:990 ден.790 ден.

Супер комфорт заштитник 90x200


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Ај Дрим Концепт - Магнифлекс


  • Адреса: Наум Наумовски Борче 87
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1048 км
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:30

Со гордост можеме да кажеме дека до сега, над 35 милиони луѓе во светот, го избраа Magniflex за свој душек, бидејќи нашите призводи можат да се најдат во повеќе од 80 земји во светот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1629192579_34.png?t=true&w;=300&h;=300
Слика од локација
Мапа

Активностите на АГРО Синдикатот и Сојузот на синдикатите на Македонија дадоа конкретни резултати и во петокот на вработените во АД Водостопанство на РСМ во ...
сите 62 | | | веќе видена

И по три години постоење, продолжуваме да работиме како да ни е прв ден! Митра е целосно фокусирана на Вас. Секојдневно работиме целосно да одговориме на ...
сите 15 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски најави дека Владата наскоро ќе излезе со нов пакет антикризни мерки, насочени кон најранливите категории на граѓани. -Ние задутре ...
сите 39 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи