Солопром

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Душко Поповиќ 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: Бутел 1, улица лево веднаш после улицата за гробишта7

  • Телефон 2: 02 2628870
  • Факс: 02 2600017
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 08:00 до 13:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590759799_09.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Искористете го овој дел побрзо да го најдете материјалот кој најмногу ви треба.

Овде имате можност да најдете оплеменета иверка, плочи со висок сјај за вратички на кујни, јадра како исполни за изработка на собни врати, како и поширок избор на ламинатни подови.
повеќе
62%заштеда
Цена со ДДВ:5.400 ден.2.000 ден.

Вагонетка 302

50%заштеда
Цена со ДДВ:1.755 ден.878 ден.

Ritma Cube - Систем за фиоки со мек ...

50%заштеда
Цена со ДДВ:3.000 ден.1.500 ден.

Жичана полица на извлекување 402D

33%заштеда
Цена со ДДВ:32.111 ден.21.500 ден.

Мијалник BOX LINE 100 FLAT

31%заштеда
Цена со ДДВ:16.500 ден.11.300 ден.

Мијалник NAIKY NK08620 (гранитен)

28%заштеда
Цена со ДДВ:5.349 ден.3.800 ден.

Мијалник LAVABO

Цена со ДДВ:1.185 ден.

NS43 - Ногарка за комода

Цена со ДДВ:1.140 ден.

NS42 - Ногарка за комода

Цена со ДДВ:710 ден.

NS40 - Ногарка за комода

Цена со ДДВ:970 ден.

NS39 - Ногарка за комода

Цена со ДДВ:613 ден.

NS38 - Ногарка за комода

Цена со ДДВ:540 ден.

NS37 - Ногарка за комода

Цена со ДДВ:377 ден.

NS36 - Ногарка за комода

Цена со ДДВ:355 ден.

NS35 - Ногарка за комода

Цена со ДДВ:475 ден.

NS34 - Ногарка за комода

Цена со ДДВ:260 ден.

NS32 - Ногарка за комода


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи