Слога импорт


 • Адреса: с.Копаница
 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638795328_51.jpg?t=true&w=300&h=300


  Започнавме во 1992 г. со разни услуги и производи за градежништво. Во последните 12 години обезбедуваме сѐ за градежништво: агрегати и генератори со мала и голема моќност, машини за виткање и сечење, рачен алат, мали градежни машини, градежни материјали (керамиди, мермер, цигли, блокови), изолации, градежни лепила, премази за демит фасади, мермерни и гранитни плочи.

  Соработуваме со градежни компании, а наши клиенти се и физички лица. Секогаш сме посветени на задоволството на клиентите, професионална услуга, најдобри услови.

  Од почетокот се определивме секогаш да обезбедуваме максимален квалитет за одлична цена, на задоволство на купувачите и добавувачите, и таа цел нé води и денес.Тоа ни помага да оствариме континуирано проширување на продажниот асортиман и зголемување на бројот на партнерите кои ни веруваат.
  Тоа успешно го реализираме за што говори и задоволството на нашите клиенти.

  Во нашето работење се одликуваме со посветеност, искуство, професионалност и загарантирано задоволство кај нашите клиенти. Нашиот стручен тим, кој има долгогодишно искуство, во секој момент е подготвен да ви помогне да го одберете она што ви е потребно, со најдобар сооднос квалитет/цена.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи