Симпозион

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Франклин Рузвелт 54/1-16
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: Центар

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590569194_87.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Симпозион е визба на внимателно одбрано знаење, посветен на обезбедување исклучително квалитетна едукација и консалтинг во специфични професионални области.

Нашата компанија специјализира во неколку деловни области, кои бараат активно и длабинско познавање на многу практики, процедури, институции и правни акти. Примарно место во нашата професионална дејност заземаат услугите од областа на јавните набавки, каде што сме веќе докажани преку своето искуство и познавањето на соодветните закони и процедури во оваа област.

Дејствувајќи во област каде што сè се потпира на експертско знаење и искуство, на креативен и внимателен влог на време и труд, Симпозион формира тим од добро одбрани стручни лица. Соработуваме со сертифицирани консултанти, експерти во областа за јавните набавки и угледни советници од други области поврзани со предметот на деловното работење за да обезбедиме комплетна и максимално компетентна услуга.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи