Шари

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделата

  • Адреса: с.Лисец
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7464 км
  • Локација: патот кон П.Шапка, веднаш до влез на село Лисец

  • Телефон 2: 044 377490
  • Работно време: Пон - Нед од 11:00 до 23:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1412576389_03.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Преубав рибен ресторан на падините на Шар Планина.
На 1300 метри висина, многу блиску до селото Лисец,
имате можност да уживате во чистиот воздух и превкусните специјалитети на ресторанот Шари.

Одлично место за секој период од годината, за семејни и бизнис средби, со преубав двор, каде децата може да уживаат играјќи се со домашните животни, кои го разубавуваат дворот.
Богат фонд на риба пастрмка, но и сите други специјалитети од месо, како и дивеч.

Посетете не и бидете дел од природата, уживајќи ги превкусните јадења кои специјално за Вас ке ги спремат нашите готвачи.

Ве очекуваме!!!!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи