С-транспорт

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделата

  • Адреса: Антон Попов (Огњан Прица) б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1051 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1489404372_71.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

С-транспорт
Меѓународни дестинации по кои С-Транспорт врши транспортни услуги:

Tранспорт - Европа
• Превоз на стоки - Европа - Европска унија (ЕУ)
-транспортни услуги - Австрија
-транспортни услуги - Чешка
-транспортни услуги - Грција
-транспортни услуги - Хрватска
-транспортни услуги - Италија
-транспортни услуги - Словенија

• Превоз на стоки - Европа - Југозападна Азија
-транспортни услуги - Турција

• Превоз на стоки - Европа - Источна Европа
-транспортни услуги - Македонија
-транспортни услуги - Србија

• Превоз на стоки - Европа - Јужна Европа
-транспортни услуги - Албанија
-транспортни услуги - Босна и Херцеговина

Транспорт - Азија
• Превоз на стоки - Азија - Југозападна Азија
-транспортни услуги - Турција

Транспортни и логистички услуги извршени од С-Транспорт:
• Превоз со камион ладилник
• Колективен превоз
• Превоз на цели товари
• Превоз од склад до склад
• Превоз на неполни товари
• Камиони за меѓународни превози

Автопарк на С-Транспорт (број по вид камион):
• Полуприколка со церада: 4
• Ладилник: 4
• Контејнер 20' / 40' (Reefer): 2

Видови на транспорт, извршувани од С-Транспорт:
• Копнен транспорт
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи