Роло Јан ан


  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 34/96-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7504 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625471495_2.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Елегантни, практични и бесконечно прилагодливи - безвременски избор кој одговара на секој дом

Регулирајте ја природната светлина и приватноста во вашиот дом. Секаков вид завеси за прозорци совршени за секој дом.

Роло Јан Ан обезбедуваме вистинско партнерство со вас за да ви помогнеме да ја дефинирате вашата визија. Ние ве поттикнуваме да создавате совршена завршница на вашиот простори со личен ваш печат. Нашата мисија е секој клиент да е задоволен и да се чувствува среќно со својот избор.

Го имаме она што ви треба, со најголемиот избор на завеси, за да можете да го направите вистинскиот избор.

Не сте сигурен од каде да започнете со изборот? Почнете со разгледување на целата наша понуда за совршени решенија за вашите прозорци.

Изработуваме и монтираме:
• Заеси
Природни материјали, највисок квалитет и врвен дизајн на завеси.
• Ролетни
Намалете ја светлината и зраците без да го изгубите погледот. Ролетните обезбедуваат УВ заштита и спречување на несакана светлина.
• Комарници
Заштита од секаков вид на инсекти обезбедена од ситна мрежа која се поставува во вид на комарници.
• Зебра и мини зебра завеси
• Роло и мини роло завеси
• Вариолајт завеси
• Венецијанер ролетни
• Кровни роло завеси
• Сите видови комарници
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи