Ритам трејд

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Козле 91 лок.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1048 км
  • Локација: над бензинската Макпетрол,Козле

  • Факс: 02 3222519
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/402d8597002063307f15f4ad4b161328.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Касетираните плафони најдоа широка примена во изградбата на деловни и трговски објекти. Овие плафони овозможуваат најфлексибилен пристап на инсталација над спуштениот плафон во сите фази на користење на објектот. Широкиот избор на дезени, материјали и димензии даваат бескрајни можности на проектантите и корисниците во обликувањето на ентериерите.

Доколку имате потреба Вашиот простор да го оплемените или реновирате со нашата понуда ви стоиме не располагање и со изведба и продажба на плафони од минерални, гипсани, метални или дрвени плочи на водечките европски производители. За сите видови плафони поседуваме сертификати за квалитет звучна апсорпција и противпожарна заштита.
повеќе
Цена со ДДВ:399 ден.

Германски ламинат

Цена со ДДВ:1.505 ден.

Трослоен паркет Oak Golden 13,2 мм

Цена со ДДВ:1.500 ден.

Трослоен паркет 14мм

Цена со ДДВ:Побарај цена

Lexan

Цена со ДДВ:Побарај цена

Lexan


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи