Ритам трејд

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Козле 91 лок.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1048 км
  • Локација: над бензинската Макпетрол,Козле

  • Факс: 02 3222519
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/402d8597002063307f15f4ad4b161328.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Во нашата понуда на подови ќе пронајдете и повеќе видови на класични паркети (бука, храст, јасен...) од врвни странски производители.

Готови паркети, стругани, лакирани, се местат на клик систем од светски познатите производители TARKETT и BARLINEK кои може да бидат поставени со лепење за подлогата или без лепење на клик систем, како пливачки под. Имаат дебелина од 14 мм, неколкупати лакирани со специјален лак и отпорни на uv зрачење. Според изгледот на површината се делат на триламелни и едноламелни, може да бидат без или со оборени ивици.

Пвц подовите се подни облоги кои се состојат од пет слоеви-долен, компактен слој кој обезбедува додатна цврстина на производот, пенаст слој со помош на кој се обезбедува звучна и топлотна изолација,компактен слој кој не дозволува промени во димензиите и изгледот на подовите, горен пенаст слој кој дава потребна еластичност и заштитен слој кој е додатна заштита од абење, а ја зголемува отпорноста до 7 пати. Комбинациите на боја, дезен, различните димензии и облици на плочи, со изглед на камен, дрво, сјајни, мат... ќе ги задоволат вкусовите и на најпребирливите купувачи.

Во нашата понуда имаме пвц подови за домашна и комерцијална употреба од реномираниот производител tarkett.
повеќе
Цена со ДДВ:399 ден.

Германски ламинат

Цена со ДДВ:1.505 ден.

Трослоен паркет Oak Golden 13,2 мм

Цена со ДДВ:1.500 ден.

Трослоен паркет 14мм

Цена со ДДВ:Побарај цена

Lexan

Цена со ДДВ:Побарај цена

Lexan


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи