Римеко

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаПлаќање со кредитни картичкиДоставаДостапно за хендикепирани лица

 • Адреса: Перо Наков 116
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7503 км
 • Локација: Патот накај Маџари, Кванташки пазар

 • Телефон 2: 02 2550218
 • Факс: 02 2581137
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


33%заштеда
Цена со ДДВ:4.890 ден.3.276 ден.

ECG Микробранова MTM 2003 W

23%заштеда
Цена со ДДВ:7.750 ден.5.968 ден.

TRGOPRODUKT Печка Thalia EKO

17%заштеда
Цена со ДДВ:13.300 ден.11.039 ден.

KONCAR Електричен шпорет SE 6040 V. ...

16%заштеда
Цена со ДДВ:7.730 ден.6.493 ден.

DE LONGHI Кафемат EC 151.B

14%заштеда
Цена со ДДВ:19.750 ден.16.985 ден.

BOSCH Машина за перење WAB 20061 BY

12%заштеда
Цена со ДДВ:7.570 ден.6.662 ден.

SENCOR Апарат за правење леб SBR 76 ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:6.050 ден.5.324 ден.

KONCAR Проточен бојлер ЕТА 1733

12%заштеда
Цена со ДДВ:15.900 ден.13.992 ден.

KONCAR Комбинирани фрижидери HC1A 5 ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:14.340 ден.12.619 ден.

KONCAR Машина за сушење SR 7VKP0

11%заштеда
Цена со ДДВ:31.360 ден.27.910 ден.

VIVAX Инвертер клима уред ACP 12CH3 ...


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноДостава

Металтерм


 • Адреса: Фјодор 72
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7494 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:30 до 12:30

Фирмата Металтерм ДОО е основана 1999 година. Основната дејност е увоз и трговија во 5 основни области: опрема за греење, опрема за водовод, индустриски инсталации, нерѓосувачки челици – прохром, ISOVER минерална волна.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554809128_15.png?t=true&w;=300&h;=300
Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Енергија продажен салон 2


 • Адреса: ул.2 51
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7495 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Енергија е овластен дистрибутер и сервисер на реномираните светски производители на HVAC опрема TOSHIBA-Јапонија и CARRIER-САД.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d9b76ec79d49420cd42042d7baa027d4.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

ИЦС Груп


 • Адреса: ул.164, спроти Скопски саем 46-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

ИЦС ГРУП ДОО е овластен партнер за Македонија на водечки светскиот бренд за HVAC системи - DAIKIN од Јапонија.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1652703295_93.png?t=true&w;=300&h;=300
ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Паксон


 • Адреса: Загребска 28-в лок.5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

ПАКСОН е партнер и Home Comfort Expert за Македонија на водечкиот светски бренд - јапонскиот производител на HVAC опрема, DAIKIN. Инженеринг фирма специјализирана за проектирање и изведба на системи за греење, ладење, климатизација и вентилација како и редовно одржување и сервисирање на HVAC - системи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571724773_58.png?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

И да не ја отворевме дебатата за даночните реформи, има законски решенија кои стапуваат во сила од 1 јануари 2023 година, како што се за оданочувањето на ...
сите 136 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи