Рептил Маркети-дирекција

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: Христо Татарчев (Мери Бошкова) 1, бр.21-А
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7503 км
Дејности:

супермаркети


  • Телефон 2: 076 231129
  • Факс: 02 2462659
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 14:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/44af2906866050d1e30d964284449c61.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Рептил маркетите ја имаат најдобрата услуга во градот! Нашата компанија е основана врз темелите на поранешните самопослуги Центро преку модернизирање на нивните простории и вработување на дел од нивниот искусен персонал. Ова ни овозможува да се истакниме како единствен ланец-маркети во градот кој ја продолжува традицијата и гарантира топла и искрена услуга за секој наш потрошувач. Освен услугата како најголем адут, нашите маркети се познати по големиот и квалитетен асортиман на производи. Разумните цени се уште една наша одлика што се реализира преку бројните неделни акции, намаленија и нашиот клуб на попусти - Клуб Рептил.

Нашите маркети се наоѓаат на 15 различни локации низ Скопје: Рузвелтова, Црниче, Кисела Вода, Аеродром, Ново Лисиче, бул.Партизански Одреди во населба Карпош 1, Порта Влае, Радишани, кај Млечен Тафталиџе 1, Бутел 1, Центар кај задниот влез на клинички центар, Драчево, Маџари, нас.Лисиче во трговскиот центар и нас.Центар кај Зелен Пазар

Истовремено вршиме и дистрибуција на стока на големо за потребите на јавни и приватни компании. Континуиран дел од нашето работење е доставата на производи до компаниите во Скопје по цени од полица.

Дел од нашето работење е он-лајн продажбата. На нашата он-лајн продавница можете да најдете преку 3000 производи секогаш достапни за вас и вашето семејство. Он-лајн купувањето е достапно преку веб страницата http://reptilmarketi.mk/, http://www.marketonline.mk/ , и https://www.facebook.com/reptilmarketi/.

ПАЗАРЕТЕ СО СРЦЕ И ЗАДОВОЛСТВО
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи