Рехау

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 7 б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7503 км
  • Локација: патот за Пинтија, пред Охис сврти лево

  • Телефон 2: 02 2460459
  • Факс: 02 2403444
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1619700835_33.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Рехау иницира придонеси за еколошки и економски придонеси за иднината, за енергетски ефикасно градење, користење на регенеративните енергии и управување со води, како и за мобилност и Future Living.

Компетентноста и иновативноста го доведоа Рехау дa биде водечки понудувач на системски решенија и сервиси во областите: градба, автомотиви и индустрија. Благодарение на комбинацијата на висок развој и јака нецентрална продажна и сервисна организација, РЕХАУ дојде до најдобрите понудувачи на пазарот во својата област. Високата професионалност од создавање на материјалите па се до изведба на системите, како и страста за фасцинирачки неограничени можности на полимерните материјали, се основен предизвик, да бидеме водечка марка ширум светот.

Во 2005 година е отворено продажното биро во Скопје, Македонија со свој магацин, преку кое се обработува пазарот во Македонија, Косово и Албанија. Рехау е присутен во Македонија уште од 1999 година и постојано развивајќи ја својата продажба денес претставува водечки понудувач на производите на пазарот. Како и во сите други земји во регионот, така и овде локалниот пазар го обработува стручно продажно одделение.

Рехау во Македонија и претставништвата во Косово и Албанија во моментов брои 24 вработени.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи