Рамос Илиадис

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 34/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7504 км
  • Локација: пинтија

  • Телефон 2: 02 2460100
  • Факс: 02 2460100
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 08:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591699957_52.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи