Рамос Илиадис

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 34/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7504 км
  • Локација: пинтија

  • Телефон 2: 02 2460100
  • Факс: 02 2460100
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 08:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591699957_52.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Рамос Илиадис од Скопје е водечка фирма од својата дејност во Република Македонија, препознатлива во регионот по своето успешно работење. Фирмата е основана во 1993 година и е претставник на грчката фирма Alexandros Iliadis.

Нудиме огромен избор на:
• Вештачко цвеќе и производи за цвеќари
• Репроматеријали за пакување
• Производи за декорирање свадби и крштевки
• Разни видови декоративни саксии, корпи, садови, кутии
• Декоративно стакло
• Сувенири и украси, фенери, свеќници,
• Сезонски производи
-Нова Година
-Велигден
-Гарден артикли

Успехот се должи на имплементацијата на високи стандарди во работењето, успешна пазарна стратегија и професионален пристап кон работата. Располагаме со преку 3000 производи и постојано работиме на нови идеи и збогатување на нашата понуда. Наша цел да им овозможиме на нашите клиенти да создадат подобри вредности и успех во работата.

Фирмата има големопродажен салон каде продаваме исклучиво на одредени дејности односно клиенти.
Немаме малопродажба.

Недела и празници не работиме.

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи