Рагуза 919


  • Адреса: Тодор Чангов 46
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7504 км
  • Локација: Ново Лисиче


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655199876_84.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Рагуза 919 е дел од Рагуза Групацијата која оваа година го слави својот 30 годишен јубилеј и поставува високи стандарди во работењето преку секој свој бренд. Рагуза 919 континуирано низ годините го докажува својот квалитет а денес зрачи во луксузен амбиент и модерен ентериер. Секој детал е внимателно осмислен, од целокупната декорација до организирање матично во склоп на објектот. Креираме спомени кои се паметат цел живот и ја споделуваме радоста со нашите задоволни клиенти.

Без разлика на тоа кое мени ќе го одберете, свадбениот пакет вклучува:
• Бесплатен паркинг
• Професионално осветлување
• Шампањско за наздравување
• ЗАМП авторски права за музика
• Користење на позадина за фотографирање
• Хостеси за пречекување гости и насочување кон одбраната маса
• Можност за организирање матично на терасата
• Свадбена декорација по маси, внимателно избрана со цел да креира уникатна стилска приказна
• Максимална поддршка при организација на свадбата од страна на нашиот менаџер и шеф за протокол
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи