Промет стил холдинг


  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 114
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7493 км
  • Локација: Визбегово


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1687161691_34.png?t=true&w=300&h=300


Претпријатието ПРОМЕТ СТЕЕЛ ХОЛДИНГ, постои од 2016 година и има над 100 вработени во неколку сектори кои ги предводи високо квалификуван стручен и одговорен тим кој што може да одговори на секој предизвик и проект.

ФАКТИ ЗА НАС
160 - Професионалци во нашиот тим
5 - Холдинг со 5 сектори со различна мисија
142 - Задоволни клиенти во Македонија и регионот
812 - Успешни проекти во секоја индустрија каде работиме

ДЕЛ ОД НАШИТЕ УСЛУГИ
Нудиме широк спектар услуги и производи. Вашите прашања и барања за понуда испратете ги преку нашава веб страница или директно јавете ни се. Нашиот стручен тим е подготвен да одговори во најкраток можен рок.

- Steel Trans
Во оваа претпријатие располагаме сo преку 15 возила кипери и платформи , булдожери и грајфери за превоз и собирање на отпадно железо, превоз на арматура и други потреби на ХОЛДИНГОТ

- Steel Control
Стил Контрол е лоциран во Скопје, населба Ѓорче Петров. Почетокот со работа датира од 2019та година.Се простира на околу 17,000 м2 од кои производната хала завзема простор од 1750 м2

- Aktiva Holding ( Restaurant AKTIVA )
Покрај основната дејност имаме и подружница ресторан која се занимава со ресторанско работење во кој секогаш се водиме од девизата дека нашиот гостин секогаш треба да биде задоволен од услугата .

- P.S.H. Building

- PSB Energy

За сите прашања и информации контактирајте не на 077 655551 и 076 200003.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи