Приорити солуции за вработување


  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 28 лам.1 лок.17
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1050 км
  • Локација: Мезанин, 1 кат, гледа кон булеварот


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Владата на Србија одобри квота за извоз на 24.000 тони пелети до крајот на јануари 2023 година на предлог на членките на Стопанската комора на Србија (ПКС), ...
сите 8 | | | веќе видена

Од вкупно регистрирани 474 јавни основни и средни училишта во државата, за снабдување со субвенционирана електрична енергија преку ЕСМ Продажба се пријавиле ...
сите 269 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи