Пологпроект-Про


  • Адреса: Илинденска 4
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7477 км

  • Телефон 2: 042 222501
  • Факс: 042 222501
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1617196127_6.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Компанија за просторно и урбанистичко планирање од Гостивар, која успешно постои на македонскиот пазар повеќе од една деценија.

Тоа е компанија која нуди професионален архитектонски дизајн и инженерски услуги од 2001 година, развивајќи различни видови на проекти, почнувајќи од урбанистички планови, станбени и комерцијални и внатрешни дизајни.

Високо искусни архитекти и инженери се јадрото на нашиот тим, кои имаат и нудат високо квалитетни градежни проекти и развој на градежни процеси, исто така обезбедувајќи ги сите потребни надзор на проекти и локации, со сите потребни лиценци и овластувања.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи