Полица


  • Адреса: Димитија Чуповски (Вељко Влаховиќ) 26/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: Спроти гимназијата Јосип Броз Тито

  • Телефон 2: 071 399878
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
    Саб од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563521997_38.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Големиот обем на издадени книжевни дела поврзани со домашните проекти, во 2012 година, ја наметна потребата за комерцијализација на издавачката дејност на Конгресен сервисен центар - Полица. Визијата е да се зголеми бројот на комерцијална изданија, и да се збогати пазарот со нови и атрактивни наслови. Имаме востопставено контакти со врвните издавачки куќи во светот, со цел секогаш на читателите да им понудиме добри наслови.

КАТЕГОРИИ:
Белетристика
Роман
Драма
Поезија
Есеј
Еп
Класична литература
Литература за деца
Прирачници
Научна литература
Политика
повеќе
Цена со ДДВ:500 ден.

Светски поредок


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи