Пнеуматик

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: М.Т.Гологанов реон 5 (Иво Лола Рибар) 52
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: кај Католичка црква

  • Телефон 2: 02 3231808
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1521463496_17.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Пнеуматик е застапник за Македонија и за OZ Racing и Alessio алуминиумски фелни.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Nankang


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи