Плеј Дигитал


  • Адреса: Коста Новаковиќ 50-3/13
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7502 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1654687867_26.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Дигиталниот маркетинг опфаќа: примена на технологија во облик на онлајн канали од типот на: интернет, е-маил, база на податоци и мобилна/безжична и дигитална ТВ. За постигнување на овие цели потребна е поддршка на активностите на маркетингот со цел да се постигне поголем профит за задржување на клиентите, во повеќеканален процес на купување. Покрај користењето на овие тактики на маркетингот, уважувајќи го стратешкото значење во развојот на дигиталната технологија и планирањето на пристапот до корисниците и преносот на онлајн сервисите, по пат на е-комуникација се применува и традиционалната комуникација.

Нашиот тим развива стратегии со ефективни содржини за напредување на вашата компанија.

Имаме докажано искуство од сите области на дигиталниот маркетинг.

Дел од услугите на нашиот тим е:

Појавете се на главната страница на Google!

Ние нудиме професионални оптимизација за услуги кои им помагаат на веб-сајтовите да го зголемат нивниот органски резултат драстично, со цел да се натпреваруваат за највисоко рангирање - дури и кога станува збор за високо конкурентни клучни зборови.

-Поврзете се со претквалификувани корисници
-Заштедете време и пари
-Потпрете се на искусен и познавачки тим
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи