Платин

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

  • Адреса: ул.30, с.Чучер Сандево 51
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7490 км
Дејности:

мебел - окови


  • Телефон 2: 02 3121270
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1599044764_43.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Платин е компанија која се занимава со продажба на сите видови оков за мебел. Платин е дел од групацијата Adya Metal која е присутна во шест земји Турција, Романија, Бугарија, Босна, Србија и Македонија. Оваа фирма е сестра на фирмата Балкан која се наоѓа во Истанбул со традиција од 35 години. Наши доставувачи се познати фирми од Турција, Италија, Кина, Тајван и други.

Главни претставници сме на познатата фирма Самет која во однос на цената е број еден за оков во целиот свет. Со цел секогаш да ги задоволиме желбите на нашите купувачи, располагаме со најдобри и најмодерни модели на сите видови механизми како и оков за мебел. Целиот наш асортиман е изложен во нашите изложбени салони. За максимално да ја задржиме вашата доверба располагаме со добро организирана дистрибутивна мрежа.

Фирмата се наоѓа во Бутел, Скопје – Север, веднаш до заобиколницата. Располага со работен простор од околу 2000 м2.

Нова локација на Платин
Се наоѓа во Керамидница, Светлост наспроти ресторан Дојрана.
Тел. број 3 121 270
ул. Романија бр. 24
повеќе
Цена со ДДВ:7.995 ден.

Маса на извлекување

Цена со ДДВ:10.500 ден.

Magic Corner вагонетка

Цена со ДДВ:980 ден.

D-LITE Амортизер

Цена со ДДВ:1.200 ден.

Шини за фиоки Smart Box

Цена со ДДВ:2.479 ден.

Пиштол за шајки

Цена со ДДВ:2.479 ден.

Хефталица

Цена со ДДВ:24 ден.

Тркало големо 401

Цена со ДДВ:59 ден.

Брава за фиока 136-22

Цена со ДДВ:113 ден.

Декоративен држач за полици - 2104

Цена со ДДВ:69 ден.

Гасен амортизер 01

Цена со ДДВ:278 ден.

Кујнска лајсна 30x30

Цена со ДДВ:283 ден.

ПВЦ елемент за прибор

Цена со ДДВ:3.486 ден.

3/4 решетка за ќош

Цена со ДДВ:765 ден.

Алуминиумска корпа S-2252


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи